Warunki współpracy handlowej

Po rozpoczęciu współpracy handlowej z naszym wydawnictwem,  każdemu odbiorcy handlowemu będzie przysługiwał szereg rabatów od cen widniejących w sklepie hurtowym.

Rabaty mogą się kumulować i są następujące:

Rabat 4% PRZEDPŁATA - przyznawany do zamówienia opłaconego od razu. (opcja przedpłaty do wybrania w sposobach płatności)

Rabat KARTONÓWKA 3% - rabat przyznawany indywidualnie dla każdego produktu przy zamówieniu ilości kartonowej.

Rabat OBROTOWY- rabat obrotowy wynikający z obrotów kwartalnych - przyznawany zawsze za obroty w poprzednim kwartale. Rabat przyznawany od obrotu Brutto.

do 2000zł - 1% rabatu

od 2001 do 3000 - 2% rabatu

od 3001 do 5000 - 3% rabatu

od 5001 do 7500 - 4% rabatu

od 7501 do 20000 - 5% rabatu

powyż 20000 - 7% rabatu

Rabaty SPECJALNE - wynikające ze specjalnych ustaleń, kampanii na wspieram.to, promocji, premier. O wszystkich tego typu sytuacjach będziemy informować na bieżąco.

 

 

WAŻNE INFORMACJE!

- Po rejestracji w systemie hurtowym nowy odbiorca hurtowy jest zobligowany do przedpłaty pierwszych trzech zamówień - kolejne podlegają indywidualnym ustaleniom.

- Nie mamy minium logistycznego, niemniej zamówienie powyżej 650 zł netto gwarantuje darmową wysyłkę. W innym wypadku trzeba ponieść koszt przesyłki.

- Czas wysyłki jest określony dla każdego produktu. (przeważnie jest to 48 godzin) Z jednym wyjątkiem - przesyłki w większości przypadków nie są wysyłane we poniedziałki.